KONTAKTY - O NÁS
Kontakty

 

Ivan Hubený - Akvapotřeby
Dr. Jiřího Fifky 871
386 01 Strakonice

IČO: 15816176

DIČ: CZ6106190398

Mobil: +420 603 497 808 ; +420 737 334 204

strakonice@akvapotreby.com

akvapotreby@seznam.cz

 

Jsme plátci DPH

 

Telefonické objednávky a dotazy:

PO - PÁ od 9,00 hod. - 17,00 hod.

SOBOTA od 9,00 hod. - 12,00 hod.

 

 

O NÁS

Naše firma vznikla již v roce 1991. Zabýváme se prodejem chovatelských potřeb, chovem a prodejem akvarijních ryb, výrobou akvarijních filtrů  které jsou vhodné jak do malých a okrasných akvárií, ale i do velkých profesionálních pěstíren. Filtry jsou testovány ve vlastní pěstírně o velikosti 7500l a jsou neustále zdokonalovány. Jedná se o filtry poháněné vzduchem, a osazené molitanovými vložkami, které jsou schopné absorbovat do molitanu velké množství kalů z akvária a tím napomáhají vzniku nitrifikačních bakterií a prokysličení vody. Nitrifikační bakterie likvidují nečistoty a dusíkaté látky a tím vodu v akváriu ozdravují. Filtry i přes svůj poměrně vysoký výkon jsou tiché, prokysličují vodu, rozptylují ji do šířky a nedělají v akváriu nežádoucí proud vody. Výkonné molitanové filtry poháněné vzduchem mají vysoustružený rozptylovač vzduchu, který zajišťuje bezproblémový velký a tichý průtok prokysličené vody. Molitanové vložky jsou dobře propustné a přitom schopné odstranit z vody i jemné částečky kalů a tím odbourat i dusíkaté látky. Tyto zkušenosti potvrdilo velké množství pěstíren akvarijních ryb.

 

Ve prospěch molitanových filtrů hovoří i skutečnost, že se dnes naše výrobky prodávají nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Anglii a Irsku.

Doporučení: Pro zdraví a pestré vybarvení Vašich ryb v každém akváriu by měla být voda přefiltrovaná minimálně 2x až 4x za hodinu.

Před prvním použitím filtrů je třeba molitany vyprat v teplé vodě s toaletním mýdlem a řádně vypláchnout, aby se z nich dostaly kyslíkové bublinky. Pak začnou filtry rychleji pracovat.

 

Věříme, že i Vy budete s našimi filtry spokojeni, tak jako mnoho našich věrných a stálých zákazníků.